Delta Enerji Sistemleri
Delta Enerji Sistemleri

Delta Türkiye (Hakkımızda)

DELTA Tanıtım Broşürü: ...tıklayınız!

 

DELTA Systemtechnik GmbH (Almanya)

 • Delta Systemtechnik GmbH Avrupa'da merkezi sistem ısıtma sektöründe güçlü bir Alman markasıdır.
 • Delta Systemtechnik GmbH'nın vazgeçemediği en büyük değeri tecrübedir. Şirketin çalışan tüm mühendisleri ısıtma ve sıhhi tesisat alanında en az 15 yıllık uzmandır.  Delta'nın tüm ürünleri bu tecrübe ile Almanya'da üretilmektedir.
 • Delta Systemtechnik GmbH "Enerji Tasarrufu" ile ilgili tüm konularda Almanya'nın önde gelen üretici şirketlerinden biridir. Bugün yeni teknolojilerle çözümler üreten ve ileriye dönük fikirlerini ortak şirketleri ile paylaşan kurumsallaşmış bir yapıya sahiptir.
                            
  
DELTA Enerji Sistemleri Ltd. Şti. (Türkiye)
 • Delta, Türkiye'nin enerji sistemlerinin alt yapısını araştırarak Alman kalitesini uygun maliyetlerle Türkiye’de uygulamak üzere DELTA Enerji Sistemleri Ltd. Şti. yi 26 Nisan 2010 tarihinde Delta ortaklı kurmuştur.
 • Şirketin kuruluş tarihi yakın bir geçmişte görülüyor olsa da yıllar süren bir fizibilite ve titizlikle oluşturulmuş bir alt yapının, inancın son noktası olarak belirlenmiş bir tarihtir. Delta Türkiye Genel Müdürü Makine Müh. Murat DORUK (Dipl.-İng.) ilköğretimden başlayarak Üniversiteye kadar Alman disiplini ile eğitim hayatını sürdürmüş olup Almanya'da büyük şirketlerin mühendisi olarak önemli projelere imza atmıştır.
 • Türkiye'nin ilk büyük yapılarından olan İstanbul Sabancı İkiz Kulelerinin Mekanik projesini tasarlayan mühendislerden biridir. Bu başarı yıllar önce Almanya'da kendi kurduğu şirketi ile perçinleşerek daha da büyümüş olup Türkiye'deki önemli projelerde çalışmak üzere birçok teklif almış ve bu doğrultuda çalışmalar yapmıştır.


VİZYONUMUZ:

 • DELTA Enerji Sistemleri Ltd. Şti. olarak, Ülkemizin yurt dışı enerji bağımlılığını azaltarak, kendi ürettiğimiz enerji ile kaliteli ve konforlu bir yaşam için, merkezi ısıtma sektöründe, tüm dünyada örnek alınan ve kullanılan sistemler geliştirmek ve dünyadaki teknolojik gelişmeler doğrultusunda projelendirmektir.
MİSYONUMUZ:
 • Ülkemizde ihtiyaç duyulan ‘Merkezi Isıtma Enerji Sistemleri’ni yüksek kalite ile üretmek, ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda projeler geliştirmek ve düşük maliyetlerle tüketiciye sunmaktır.
DEĞERLERİMİZ:
 • DELTA Enerji Sistemleri Ltd. Şti. uluslar arası standartlarda ve ‘Kalite Güvence Sistemi’ anlayışına göre çalışmayı prensip edinmiştir.
 • Ortakları ve müşterileri ile daima etkili iletişim kurmayı ve güven esasına göre çalışmayı benimsemiştir.

 ÜRÜN Kalitemiz:
 • Delta ürünleri %100 Almanya'da üretilmektedir.
 • Tüm ekipmanlar sertifikalıdır (EC, DVGW)

SATIŞ Prensibimiz:

 • Türkiye’de bölge bayilikler aracılıyla dağıtımını gerçekleştirmektedir.

SATIŞ Sonrası Hizmetimiz:

 • Ürünler Delta Servis personel tarafından işletmeye alınmaktadır.

Delta Enerji Sistemleri
Hakkımızda Seçim Tablo Teknik Bilgi Yeni Üye Üye Girişi Müşteri Hizmetleri Bayi Listesi Bize Ulaşın İletişim
Etiketler
3 Hızlı Pompa 3 Kademeli Pompa Bina Isıtma Otomasyonu Daire Giriş İstasyonu Daire Giriş Sıcak Su İstasyonları Faturalandırma Frakans Konvertörlü Pompa Gün Isı Sistemleri Güneş Enerji Elektrik Üretim Güneş Enerji Isıtma Güneş Enerji Sistemleri Havuz Isıtma İstasyonları İnline Pompa Isı Enerjisi Isı Pay Ölçer Isı Sistemleri Isıtma Sistemleri Kalorimetre Kat İstasyonu Kuru Rotor Pompa M-BUS Pay Ölçer Pompalar Radyatör Kollektörleri Resirkülasyon Pompa Sirkülasyon Pompa Sıcak Su Pompası Sıcak Su Sistemleri Solar Su Pompaları Su Sayaç Substation (PM) Yerden Isıtma Yerden Isıtma Boru Yerden Isıtma Otomasyonu Yerden Isıtma Sistemleri
Mustafa Kemal Mah. 2157 Sok. Efe Plaza No:13/4, Çankaya/ANKARA - TURKEY, T: (543) 8506508, info@deltaenerjisistemleri.com.tr
Etilki® E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.